HIT otworzą 7 października!

2016-09-28 7:36:08

Oficjalne otwarcie Centrum Handlowego Hit w Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się 7 października 2016 roku.

Od godziny 9.00. planowane jest otwarcie dla Gości VIP, poświęcenie obiektu oraz poczęstunek i tort serwowany przez Catering Roberta Sowy. Wśród zaproszonych Gości VIP znajdą się przedstawiciele lokalnych władz, Burmistrz, Ksiądz oraz właściciele sklepów.

Od godziny 10.00. nastąpi oficjalne otwarcie dla Klientów CH. Wśród atrakcji przewidziano występ muzyczny zespołu Music Set oraz pokaz kulinarny Roberta Sowy, który zademonstruje swoje umiejętności kulinarne, a Klienci będą mogli skosztować potraw przygotowanych przez Pana Roberta i zespół Jego kucharzy. Otwarcie będzie obfitowało również w atrakcje oferowane przez Najemców.

Liczne niespodzianki, upominki i rabaty zaproponują m.in. Empik, H&M, Smyk, Rossmann, Home&You, Big Star, Play i KIK. H&M oferuje swoim pierwszym 50 Klientom karty podarunkowe oraz – 20% na zakupy za minimum 100 zł w dniu otwarcia Centrum Handlowego. Wiele atrakcji będzie się działo również w okolicach sklepu KIK, gdzie Klienci będą mogli wziąć udział w zabawach i konkursach, w których do wygrania będą produkty marki KIK. Ciekawą formę promocji na otwarcie zaproponowała również marka Home&You – od 7 do 10 października każda druga rzecz zakupiona w tym sklepie kosztować będzie jedynie 10 zł.

Dodatkowo Klienci CH Hit będą mogli spróbować lokalnych dań i produktów oferowanych przez Kiermasz Produktów Regionalnych. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami zapraszamy do aktywnej zabawy poprowadzonej przez piłkarzy i trenerów z Piłkarskiego Przedszkola Legia Soccer School z Ośrodka w Nowym Dworze Mazowieckim. Trenerzy przygotowali liczne gry, zabawy oraz konkursy z nagrodami.

Te i wiele innych atrakcji czekają na Klientów odwiedzających CH Hit już 7 października od godz. 10.00.

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *