Facebook

HIT otworzą 21 maja! Czy będzie kino?

2016-02-06 10:33:48

Już tylko 5 miesięcy dzieli nas od otwarcia największego centrum handlowego na terenie powiatu nowodworskiego! Mieszkańcy czekają z niecierpliwością, a kierownik budowy zapewnia, że już 21 maja zrobimy pierwsze zakupy w Hicie.

Widać już pierwsze efekty nowo powstającego Centrum Handlowego HIT. Powierzchnia najmu całego centrum to blisko 17 tys. metrów kwadratowych.
W skład projektu wchodzi jednopoziomowa Galeria Handlowa oraz Park Handlowy. Dodatkowym uzupełnieniem całości będą mające powstać przy wjeździe do obiektu restauracja typu “drive” sieci “McDonald`s” oraz stacja paliw sieci Lotos. Do dyspozycji klientów kompleksu będzie wygodny parking na blisko 400 miejsc wraz myjnią samochodową.
– Zgłasza się do nas więcej najemców niż mamy wolnych miejsc. Zajęta powierzchnia w naszym centrum wynosi już 80% – informuje Zbigniew Grodzicki, Dyrektor Działu Komercjalizacji i Zarządzania.

Jakie hity przygotował HIT?

Na terenie budowanego obiektu znajdą się sklepy: supermarket spożywczy MarcPol, Rossman, CCC, Pepco, H&M, Martes Sport, Jysk, Play, InMedio, KIK, SMYK oraz EMPIK.
– Jednym z największych magnesów kompleksu będzie restauracja typu drive-thru sieci McDonald`s. W środku obiektu znajdą się jeszcze dwie restauracje oraz kawiarnia i lodziarnia. HIT zaoferuje też szeroką ofertę usługową – aptekę, punkt z prasą, biuro podróży, salony telefonów komórkowych, pralnię, salon fryzjerski, myjnię samochodową – mówi Marek Mikuśkiewicz Jr, członek zarządu Nomar Sp. z o.o. – Aktualnie finalizowane są umowy z kolejnymi najemcami: sieciowym salonem jubilerskim, sklepami z odzieżą i akcesoriami. Ponadto kończymy rozmowy z sieciami AGD, które chcą przenieść swoje sklepy do naszej galerii – dodaje Mikuśkiewicz.
Centrum Handlowe będzie nie lada atrakcją dla mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego oraz okolicznych miejscowości. Wiele osób pyta, czy jest szansa, że na terenie Centrum powstanie kino. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jest ono w planach, a aktualnie prowadzone są rozmowy w tym temacie z trzema operatorami. Przedstawiciele agencji zajmującej się kampanią marketingową zwracają uwagę na to, że stworzenie kina jest sprawą mało dochodową dla inwestora. Nie potwierdzają więc, ale i nie wykluczają, że HIT będzie zapraszał na seanse filmowe.
– Prowadzimy rozmowy z wieloma inwestorami. Co z nich wyniknie – okaże się wkrótce. Robiliśmy na temat kina badanie rynku i wykazało ono, że mieszkańcy Nowego Dworu go chcą – mówi Zbigniew Grodzicki, Dyrektor Działu Komercjalizacji i Zarządzania. Jak informują inwestorzy, na dniach uruchomiony zostanie oficjalny FanPage na Facebooku, na którym użytkownicy znajdą najświeższe informacje z życia galerii. Dodatkowo uruchomiona zostanie strona internetowa dedykowana galerii handlowej HIT.

Adam Balcerzak

Podobne artykuły

Comments

comments

6 komentarzy

 1. tire odpowiedz

  No ciekawe tylko w jakich godzinach będą otwarte:) Zawsze to bliżej niż wbijać się do centrum Warszawy:)

 2. iza odpowiedz

  ja bym się bardzo cieszyła żeby jednak to kino powstało, ale jak nie będzie to trudno trzeba będzie cieszyć się z tego co będzie, a będzie trochę tych sklepów…

 3. martika odpowiedz

  Ja czekam na wszystkie, w sumie w galerii znajdą się wszystkie moje ulubione to będzie gdzie pójść się zrelaksować po pracy 🙂

 4. szynka odpowiedz

  Kino byłoby super:) Ja najbardziej czekam na sklep smyk macdonalds jysk i pepco Do tych sklepów i restauracji najczęściej chodzę:)

 5. gobaria odpowiedz

  Ja się z kolei cieszę z KiKa , fajne ciuchy można tam dorwać w niskiej cenie. Lubię też chodzić z dzieciakami do smyka a te sklepy akurat się znajdą w Galerii 🙂

 6. ewa odpowiedz

  Fajnie, że w nowej galerii będzie JYSK i PEPCO brakowało mi tego w pobliżu, a bardzo lubię robić tam zakupy. Poza tym fajna lokalizacja, kawiarnia i lodziarnia na pewno zachęcą do odwiedzin. czekam z niecierpliwością na otwarcie, ciekawie się zapowiada 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…