Dzień z włoską motoryzacją

2017-06-12 2:35:19

Takiego zlotu fani Alfy Romeo nie mogli przegapić. W miniony weekend w Śniadówku można było zobaczyć ponad 100 samochodów włoskiej marki.

Kultowe samochody, które mknęły w kolumnach po mazowieckich drogach, żeby “zameldować się” w gm. Pomiechówek, były nie lada gratką nie tylko dla fanów Alfy. A frekwencja na zlocie przerosła oczekiwania samych organizatorów.

– Dziękujemy Wam za Waszą obecność na zlocie, 106 aut, jest niesamowitym rektorem dla nas – Warszawskich Alfaholików. Dziękujemy, że razem z nami bawiliście się, braliście udział w zawodach. Dziękujemy koleżankom i kolegom z zaprzyjaźnionych klubów, że pokonaliście kilometry, aby dzielić z nami pasje do marki Alfa Romeo. Dziękujemy wypożyczalni Kajaki Agat za udostępnienie terenu. Dziękujemy sponsorom za ich obecność oraz za ufundowane nagrody. Do zobaczenia – tak na Facebooku organizatorzy dziękowali uczestnikom zlotu.

Alfamaniacy, którzy pojawili się 10 czerwca w Śniadówku, nie pozostali im dłużni: “To my dziękujemy! Organizacja fantastyczna! Atmosfera nie do opisania!”, “Zlot był o niebo lepszy niż ostatni ogólnopolski dobra robota”, “Dzięki bardzo za zajefajną zabawę i wielkie uznania dla organizatorów”, “Takiej organizacji mogą się inne kluby uczyć. Piknikowy zlot. Bez upalania. Ale auta były na głównym miejscu. Wielkie DZIĘKUJĘ” – czytamy w komentarzach pod postem.

TH

Relacja video:

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *