Facebook

Dziękuję za wspólny rok!

2017-07-29 12:11:13

ADAM BALCERZAK

a.balcerzak@nowodworski.info

Drodzy Czytelnicy,

21 lipca 2016 roku otrzymałem od wydawcy WIELKI kredyt zaufania. Dokładnie rok temu została powierzona mi funkcja redaktora naczelnego naszego Tygodnika. Ja mam 22 lata, Tygodnik w tym roku kończy 24…

Miniony rok był trudny, ale owocny. Wydeptałem wiele ścieżek, otworzyłem przed sobą wiele bram. Zmagałem się z krytyką, ale również z ciepłem i wdzięcznością płynącymi z Państwa – moich Czytelników – strony, co dało mi wiele satysfakcji i motywacji do działania.

Nie sposób powiedzieć o wszystkim. Jedno jest pewne – udało mi się zrobić wiele. Konsekwentnie dążyłem do zmiany logotypu, który pozostawał taki sam od 24 lat. Kierujący się sentymentem wydawca, chwilę się wahał, ale dzięki moim licznym prośbom udało się to zrobić. Z myślą o Państwu obniżyliśmy również cenę pisma.

Osiągnięciem, które nazywam moim dzieckiem, jest organizacja Gali wręczenia nagród w Plebiscycie “Faworyt Czytelników”, który wystartował pod koniec ubiegłego roku. Na Gali, która miała miejsce 26 marca br., pojawiły się gwiazdy ze szklanego ekranu: Doda, Don Vasyl, Bogdan Trojanek, czy też Mateusz Mijal. Przy organizacji Gali pracowało około 70 osób. Świadczy to tylko o randze tej wyjątkowej imprezy, która – mam nadzieję – na stałe wpisze się w kulturalny kalendarz powiatu.

Aktualnie jesteśmy na etapie przygotowania kolejnej Wielkiej Gali. Będzie to Gala wyjątkowa, ponieważ połączona z 25-leciem istnienia Tygodnika Nowodworskiego. To ogromny zaszczyt i wyróżnienie, że to właśnie mi przypadła jej organizacja. Gala odbędzie się 17 lutego 2018 r. Na ogromnej, galowej scenie wystąpią znane i lubiane osoby, między innymi legendarny Jerzy Połomski ze swoimi największymi przebojami, Patty czy Gosia Andrzejewicz.

Ta impreza nie odbyłaby się oczywiście, gdyby nie nasi sponsorzy i partnerzy. To dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu możemy wspólnie świętować. W dalszym ciągu firmy zgłaszają chęć pomocy, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Dziękuję tym, którzy pomogli w tym roku. Dziękuję również tym, którzy chcą włączyć się w II edycję imprezy.

Natomiast już dzisiaj serdecznie zapraszam wszystkich 25 sierpnia br. do Gminnego Ośrodka Kultury w Zakroczymiu, na skromne obchody 24 urodzin Tygodnika. Wystąpi dla Państwa Marcin Dejek – uczestnik polsatowskiego show Must Be The Music, a po koncercie czekać będzie na Was słodka niespodzianka.

Sukces minionego roku oczywiście dzielę z moimi pracownikami i współpracownikami. Dziękuję im za trud wkładany w przygotowanie Tygodnika. Dziękuję Panu Piotrowi Koryckiemu, Andrzejowi Zawadzkiemu, Zdzisławowi Zalewskiemu, Wojtkowi Lewandowskiemu, Tomkowi Parcińskiemu, Markowi Karpowiczowi, Alfredowi Kabacie, jak również Pani Marii Możdżyńskiej czy Uli Wieczorek.

Serdecznie dziękuję wydawcy – Panu Pawłowi Kozerze – za to ogromne zaufanie, którym mnie obdarzył rok temu. Mam nadzieję, że nie zawiodłem.

Szczególnie serdecznie dziękuję Państwu – Czytelnikom – za to, że jesteście z nami, ze mną, że wspieracie i kupujecie najlepszy Tygodnik lokalny w powiecie!

Korzystając z okazji, pozwolę sobie na odrobinę prywaty…  podziękowanie za wsparcie kieruję również w kierunku moich najbliższych – mamo, tato, babciu, dziadku, siostrzyczko – dziękuję. Monika, Kochanie, Tobie dziękuję najbardziej.

Kończąc, proszę pamiętać, że jestem zawsze do Państwa dyspozycji. Czekam na e-maile, listy i telefony. Żadna sprawa, z którą się do mnie Państwo zwrócicie, nie będzie mi obojętna.

Dziękuję za wspólny rok!

AB

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…