Dwóch 18-latków zaatakowało mężczyznę

2017-12-19 9:45:15

Za pobicie 46-latka odpowie dwóch 18-latków zatrzymanych przez nasielskich policjantów.

W zeszłą niedzielę nasielscy policjanci zostali wezwani na ul. Wąską, gdzie miało dojść do pobicia. Na miejscu funkcjonariusze zastali 46-latka, który opisał im całe zdarzenie. Z relacji mężczyzny wynikało, że kiedy chciał wejść do budynku, został zaatakowany przez nastolatków. Do pokrzywdzonego została wezwana pomoc medyczna.

Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali jednego z agresorów, który po przebadaniu miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W toku dalszych czynności, dzień później, został zatrzymany drugi napastnik. Obaj trafili do aresztu.

Zebrany materiał dowodowy pozwoliły na przedstawienie mężczyznom zarzutu pobicia. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec nich środków zapobiegawczych w postaci policyjnych dozorów i zakazów zbliżania się do pokrzywdzonego. Teraz może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Comments

comments

1 komentarz

  1. Ali odpowiedz

    Niedawno prawie w tym samym miejscu był napad z nożem. Zamiast się chwalić lepiej skończcie z tą meliną pijacką na tyłach Kosciuszki. Jak kogoś tam zabiją to się będziecie chwalić, że też złapaliście!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *