Facebook

Dwóch 18-latków zaatakowało mężczyznę

2017-12-19 9:45:15

Za pobicie 46-latka odpowie dwóch 18-latków zatrzymanych przez nasielskich policjantów.

W zeszłą niedzielę nasielscy policjanci zostali wezwani na ul. Wąską, gdzie miało dojść do pobicia. Na miejscu funkcjonariusze zastali 46-latka, który opisał im całe zdarzenie. Z relacji mężczyzny wynikało, że kiedy chciał wejść do budynku, został zaatakowany przez nastolatków. Do pokrzywdzonego została wezwana pomoc medyczna.

Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali jednego z agresorów, który po przebadaniu miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W toku dalszych czynności, dzień później, został zatrzymany drugi napastnik. Obaj trafili do aresztu.

Zebrany materiał dowodowy pozwoliły na przedstawienie mężczyznom zarzutu pobicia. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec nich środków zapobiegawczych w postaci policyjnych dozorów i zakazów zbliżania się do pokrzywdzonego. Teraz może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Comments

comments

1 komentarz

  1. Ali odpowiedz

    Niedawno prawie w tym samym miejscu był napad z nożem. Zamiast się chwalić lepiej skończcie z tą meliną pijacką na tyłach Kosciuszki. Jak kogoś tam zabiją to się będziecie chwalić, że też złapaliście!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *