Facebook
Drewno w salonie fryzjerskim – jak je wykorzystać?

2022-07-21 12:00:08
Drewniane elementy ocieplają wnętrze i wprowadzają przyjazny klimat. Można je wykorzystać w każdym stylu. To doskonała metoda na nadanie pomieszczeniu przytulności. Sprawdź, jak wykorzystać drewno w salonie fryzjerskim, aby nadać mu niepowtarzalny charakter.

 

Drewniane elementy ocieplają wnętrze i wprowadzają przyjazny klimat. Można je wykorzystać w każdym stylu. To doskonała metoda na nadanie pomieszczeniu przytulności. Sprawdź, jak wykorzystać drewno w salonie fryzjerskim, aby nadać mu niepowtarzalny charakter.

Drewniane wykończenie salonu fryzjerskiego

Drewno we wnętrzach można wykorzystać na wiele sposobów. Bardzo modne są drewniane podłogi. Odpowiednio zabezpieczone drewno jest świetnym rozwiązaniem w salonie fryzjerskim, ponieważ łatwo jest utrzymać je w czystości i prezentuje się bardzo stylowo, wprowadzając do pomieszczenia przytulny, domowy klimat. Drewniane podłogi świetnie wyglądają w połączeniu z cegłą na ścianie – takie innowacyjne rozwiązanie przypadnie do gustu miłośnikom stylu retro i industrialnego.

Innym sposobem na wykorzystanie drewna jest położenie go na ścianach. Drewniana boazeria powoli wraca do łask i zyskała już wielu zwolenników. Dodatkowo daje wiele możliwości aranżacji wnętrza – drewniane deski na ścianie można pozostawić w kolorze naturalnym, wtedy wystarczy je polakierować, aby zabezpieczyć przed uszkodzeniami. Można je także pomalować na wybrany kolor. Bielone drewno czy pomalowane na pastelowy kolor świetnie pasuje do stylu skandynawskiego. Ponadto boazeria na ścianie świetnie wpływa na optyczne powiększenie wnętrza. Jeśli położysz ją poziomo – salon fryzjerski będzie wydawał się szerszy i bardziej przestronny. To rozwiązanie jest bardzo nowoczesne. Pionowe położenie sprawi, że wyda się wyższy.

Odważni mogą pokusić się o połączenie drewnianej podłogi z drewnianymi ścianami. Jeśli i Ty zdecydujesz się na takie rozwiązanie, to pamiętaj, by pozostawić kilka ścian wolnych – deski czy panele drewniane niech pełnią rolę ozdoby, a pozostałe ściany zostaw białe lub pomaluj na stonowany kolor.

Drewniane ściany czy podłogi są bardzo wyrazistym akcentem w salonie fryzjerskim. Jeśli się na takie zdecydujesz, to wybierz meble, które nie będą przytłaczające. Proste formy i metalowe elementy świetnie rozświetlą drewniane wnętrze i nadadzą mu świeżości.

Meble z drewnianymi elementami

Meble fryzjerskie z drewnianymi elementami są bardzo trwałe, eleganckie i solidne. Sprawiają, że dzięki nim salon wygląda ekskluzywnie. Drewno jest materiałem, który bardzo często występuje w stylu skandynawskim, nawiązuje do natury. Dlatego meble z drewnianymi elementami będą świetnie wyglądały w towarzystwie naturalnych kolorów, a nawet roślin. Sprawią, że pomieszczenie zyska lekkość i świeżość. Do wyboru masz drewniane konsolety, recepcje fryzjerskie, a także fotele z drewnianymi wstawkami, które nadają meblom oryginalny design. Najlepiej jest je kupić w sklepie internetowym www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl, gdzie znajdziesz duży wybór.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *