Doda przypłynie na statku

2016-06-22 8:47:00

Już w najbliższą sobotę – 25.06 – przed nowodworską publicznością wystąpi jedna z najjaśniejszych gwiazd rodzimego show biznesu – Doda. Artystka wystąpi w Parku Miejskim im. Józefa Wybickiego z najnowszą trasą koncertową „Riotka Tour”.

Koncert Dody to coś więcej niż tylko muzyka. Gwiazda za każdym razem serwuje swoim fanom niesamowite show.

Koncert z cyklu „Riotka Tour” odbywa się na dwupoziomowej scenie przypominającej statek. Artystka podczas pierwszej piosenki unosi się kilkadziesiąt metrów nad publicznością, wyjeżdżając na olbrzymiej kotwicy. Na trzech, bardzo dużych, ekranach ledowych wyświetlane są wizualizacje odzwierciedlające akcję toczącą się na scenie. Pikanterii całemu show dodają kostiumy, które artystka ubiera do każdej części koncertu oraz bogata pirotechnika. Za każdym razem Dodzie na scenie towarzyszą tancerze.

Koncert Dody to musicial, który za każdym razem przyciąga fanów ze wszystkich zakątków Polski.

– Jest to bardzo fajny spektakl, który rozpoczyna się na wielkim statku, wyjeżdżam na potężnej, złotej kotwicy, jestem królową burleski. Później jest zwrot akcji, statek cały płonie, lądujemy w więzieniu, naprawdę są bardzo fajne historie podczas tego koncertu, ale te historie mają jednak na celu pobudzić młodzież do myślenia o takich wyższych wartościach – powiedziała o swojej trasie Doda, podczas wywiadu dla portalu muzyka.interia.pl

– Proszę mi uwierzyć, że każdy, kto wychodzi z tego koncertu czuje się bogatszy duchowo – dodała artystka.

Doda zapowiada, że już w listopadzie powstanie jej drugie koncertowe DVD, właśnie z trasy „Riotka Tour”.

Doda osobiście zaprasza wszystkich na swój koncert w Nowym Dworze Mazowieckim:

Adam Balcerzak

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *