Facebook

Do Młocin za 6 złotych!

2015-12-08 10:22:41

Firma Translud przygotowała projekt linii: Modlin Twierdza – Warszawa Metro Młociny. Jaką ofertę ma przewoźnik dla swoich pasażerów?

Firma Translud istnieje na rynku już 25 lat. W powiecie nowodworskim funkcjonuje 5 linii przewoźnika. W przyszłym roku rusza kolejna linia. Tym razem Translud dowiezie mieszkańców z Modlina Twierdzy do Metra Młociny.

– Linia ruszy najprawdopodobniej zaraz po feriach zimowych w okolicach 15 lutego. Wszystko pozostaje jednak w rękach urzędów, szczególnie dużą rolę do odegrania ma tutaj Urząd Marszałkowski – informuje Katarzyna Dziewięcka z firmy Translud.

Jednorazowy bilet z Modlina Twierdzy do Metra Młociny kosztować będzie 6 zł, natomiast bilet miesięczny 200 zł z uwzględnieniem wszystkich ulg ustawowych.

Na trasie autobusu znajdzie się 25 przystanków. Autobus rozpocznie trasę z przystanku Modlin Twierdza pętla, przejedzie przez Nowy Dwór Mazowiecki, Jabłonnę, Warszawę (przystanki: Poetów, Henryków, Ratusz Białołęka, docelowym będzie przystanek Metro Młociny).

Firma Translud zauważa zapotrzebowanie na tę linię.

– Podczas sprzedaży biletów miesięcznych pytaliśmy ludzi, czy odczuwają potrzebę uruchomienia nowej, tańszej linii. Jeszcze trzy lata temu nikt nie wiedział, co to są Młociny. Teraz jest to jedno z najlepiej skomunikowanych miejsc w Warszawie – mówi Dziewięcka.

Komunikacja kursować będzie 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty od 6:00 do 20:00, natomiast w niedzielę od 6:30 do 17:30. Autobusy kursować będą co godzinę.

Adam Balcerzak

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…