Czy sprzedaż kosmetyków z zagranicy jest opłacalna?

2020-11-25 11:50:12
Prowadząc własny biznes, zależy nam na oferowaniu klientom zróżnicowanych produktów najwyższej jakości. To z pewnością przyciągnie stałych klientów i wzbudzi zainteresowanie nowych konsumentów. Skąd jednak sprowadzić takie produkty, z gwarancją, że spełnią one oczekiwania naszych klientów? Z pomocą przychodzi dość popularny rynek chemii gospodarczej i kosmetyków z Europy Zachodniej.

 

Dlaczego chemia zagraniczna jest taka dobra?

Głównym powodem, dzięki któremu środki czystości produkowane w państwach Europy Zachodniej okazują się dużo skuteczniejsze od innych produktów jest wieloletnie doświadczenie producentów. Nowoczesne, zaawansowane technologie i opracowywanie coraz skuteczniejszych receptur to przepis na najwyższej jakości środki czystości, które sprawdzają się do czyszczenia różnych powierzchni. Produkty dedykowane poszczególnym powierzchniom, o hipoalergicznym składzie, działaniu dezynfekującym, atrakcyjnych kompozycjach zapachowych, a także wygodnych formach aplikacji. Dzięki tej różnorodności i gwarancji dobrej jakości, konsumenci dobiorą środki czystości do własnych wymagań i potrzeb.

Przykładowe zagraniczne marki

Wśród produktów z Europy Zachodniej znajdziemy mnóstwo środków, które już dobrze znamy. To między innymi:

  • GlanzMeister, Herr Klee, Green Shield, Felce Azzurra, WC Meister, Cif, Buzzy, Bref, (środki czystości);
  • Persil, Vizir, Omo, Purox, Lenor, Dash, Softlan, Ariel (środki piorące);
  • Finish, Fairy, Dreft (środki do zmywarek);
  • i wiele innych.

W ofercie tych marek znajdziemy cały wachlarz produktów, które doceniają konsumenci w wielu krajach. Dobra hurtownia środków czystości umożliwi nam dostęp do najpopularniejszych produktów.

Skąd sprowadzić zagraniczną chemię do Polski?

Zanim sprowadzimy do swojego sklepu zagraniczną chemię, warto sprawdzić potencjalnego dystrybutora lub hurtownika. Przykładem doświadczonej w tym zakresie hurtowni jest EDG (Europe Distribution Group). Co wyróżnia ich spośród innych hurtowników?

  • Doskonała znajomość rynku zagranicznego i polskiego, dzięki czemu do naszych sklepów trafiają jedynie najwyżej oceniane produkty, spełniające oczekiwania naszych klientów.
  • Zamówienia złożymy szybko i bezpiecznie – online.
  • EDG dostarcza nasze zamówienie prosto do naszego sklepu.
  • Oferta EDG jest naprawdę szeroka (http://b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/chemia-wloska-hurtownia), więc wykonując jedno zamówienie uzupełnimy asortyment naszego sklepu.

Kosmetyki z Europy Zachodniej w Twoim sklepie

Sprowadzenie zachodnioeuropejskich kosmetyków i chemii gospodarczej do naszych sklepów będzie zawsze dobrym pomysłem. Dajemy naszym klientom dostęp do najwyższej jakości produktów, które od teraz będą na wyciągnięcie ręki. Podczas zakupów stacjonarnych będą mogli sprawdzić zapach, konsystencję, aby wybrać najodpowiedniejszy dla nich kosmetyk. Klienci przekonają się, że te produkty są znacznie bardziej wydajne i skuteczne niż te oferowane w marketach, więc będą do nas wracać po swoje ulubione artykuły. Jeśli zadbamy o dobrego dostawcę i zróżnicowany asortyment, możemy mieć pewność, że będzie to dla nas opłacalny interes.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *