Facebook
Czy poRuszą okolicę?

2016-05-12 1:56:18

Plac zabaw w konkursie Nivea zdobyty dzięki wspólnemu wysiłkowi był zachętą do tego, aby Nasielsk przystąpił do kolejnego głosowania. Tym razem stara się o siłownię zewnętrzną.

Firma Nestlé zorganizowała konkurs dla gmin, w którym do wygrania są siłownie miejskie. Idea akcji opiera się na prostej prawdzie – aby zdrowo żyć, wystarczy się ruszać. Urzędy gmin, w tym urząd z Nasielska, zgłaszały wybraną przez siebie lokalizację na terenie gminy, a mieszkańcy i wszyscy zainteresowani głosują na wybrane propozycje.
W Nasielsku siłownia miałaby powstać tuż przy stadionie miejskim. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajduje się na terenie przeznaczonym pod usługi sportowe. Aby jednak tak się stało, potrzebne są głosy internautów. Na dzień 5 maja było 20384 głosów (prowadzi Golub-Dobrzyń, mając 66 tys. głosów).
Czy powstanie miejsce, gdzie na świeżym powietrzu będą mogli ćwiczyć mieszkańcy Nasielska? Wszystko zależy od mobilizacji nasielszczan i ich znajomych. Głosy można oddawać codziennie poprzez stronę: http://www.nestleporusza.pl/glosowanie/nasielsk.

AC

Podobne artykuły

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *