CZOSNÓW: Zagrali dla Patrycji

2018-10-07 12:40:38

W niedzielę, 16 września, w Zespole Szkół Publicznych w Łomnie, odbył się charytatywny Turniej Tenisa Stołowego, zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sportu w Gminie Czosnów.

Turniejowi towarzyszyła przyjazna atmosfera, ale w duchu zdrowej rywalizacji. Cel był szczytny, bowiem uczestnicy zagrali dla chorej 19-letniej Patrycji, która w lipcu 2017 r. przeszła transplantację wątroby.

– 2791,01 zł, taką kwotę udało się zebrać w trakcie turnieju charytatywnego. Uczestnicy nie szczędzili datków znając cel na jaki jest przeznaczony dochód. Był grill i kiermasz ciast przygotowany przez mieszkanców Palmir jak i przyjaciół Patrycji i jej rodziny. Połączenie rywalizacji sportowej z dzialalnoością sportową to jest to, co lubimy najbardziej i na pewno tego typu turnieje znajdą miejsce na stałe w kalendarzu. Cieszy nas, że w wydarzenie zaangażowalo się wielu mieszkańców m.in. z Palmir, w których mieszka Patrycja. Turniej był ogromną promocją gminy Czosnów. Dziękujemy wszystkim sponsorom jak i wójtowi gminy, dzięki którym mogliśmy cały dochód przeznaczyć dla Patrycji – mówi przewodniczący Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sportu w Gminie Czosnów, Marcin Manowski.

Wyniki: W kat. kobiet zwyciężyła Aneta Wojcieska, przed Marianną Szychowską i Adrianną Kręźlewicz. 4. m-ce zajęła Małgorzata Bartosiewicz. W kat. dzieci do lat 18. triumfował Jakub Konieczny, przed Mateuszem Franiewskim, Janem Królakiem i Bartłomiejem Przecińskim. W kat. oldboy-ów najlepszy okazał się Artur Kietliński, przed Arturem Kasprzakiem i Rafałem Malinowskim.W deblu najlepsi byli: Kacper Moliński i Jan Klepko, za nimi Michał Markowski i Wojciech Dąbrowski, zaś 3. m-ce wywalczyli Marcin Dudziec i Adam Kłosiński. W kat. OPEN bezkonkurencyjny był Kacper Moliński, przed Arkadiuszem Ziemińskim i Adamem Kłosińskim.

Ewa Gruszka

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *