CZOSNÓW. Taka szkoła jest jedna na 500!

2021-03-26 11:55:20

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszkach bierze udział w ogólnopolskim konkursie Pho3nix Active School i jako jedna spośród 500 szkół została szczególnie wyróżniona. W dniu 4 marca gościliśmy w naszej szkole Fundację Pho3nix, która przeprowadziła w naszej szkole zajęcia sportowe

Przez kilka godzin, uczniowie byli zaangażowani w różnego rodzaju aktywności. Były to wyjątkowe zajęcia, dzieci mogły znów być aktywne i wspólnie bawić się sportem. Na koniec każdy uczestnik zajęć został obdarowany przez Fundację Pho3nix miłą niespodzianką.

Pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia. Dziękuję Fundacji Pho3nix za wyróżnienie naszej Szkoły, dziękuję Pani Marzenie Mrozek-Tobolskiej, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kaliszkach, za umożliwienie przeprowadzenia akcji w naszej szkole, za pomoc i wsparcie organizacyjne, za ciepłe i życzliwe przyjęcie zespołu Fundacji Pho3nix – wierzę głęboko w to, że to nie ostatnie wspólne działanie. Dziękuję również Panu Piotrowi Tytkowskiemu, który jest koordynatorem akcji Pho3nix Active School w naszej szkole, za wsparcie i zaangażowanie dzieci do aktywności sportowej.

Patronat nad akcją objął Polski Komitet Olimpijski.

Grzegorz Żeberek

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *