CZOSNÓW. SRS Łomna zwycięża w Drużynowym Pucharze Polski

2023-03-01 12:26:46

W sobotę 25.02.2023 r. o godzinie 10:00 w Łochowie rozpoczął się mecz finałowy Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. W szranki stanęli zawodnicy ŁKTS Profilter Łochów i SRS Łomna.

Po zaciętym boju i wielu zwrotach akcji z wynikiem 4:2 zwyciężyła drużyna SRS Łomna w składzie: Kamil Ocipka, Justyn Milewski, Paweł Brylak, Paweł Gałecki oraz Dominik Ocipka. Chwilę po zakończeniu spotkania Kapitan drużyny – Kamil Ocipka wzniósł okazały puchar w geście upragnionego zwycięstwa. Ponadto złota drużyna została nagrodzona bonem pieniężnym na zakup sprzętu sportowego.
Podziękowania należą się wiernym fanom, którzy głośno dopingowali zawodników (bęben było słychać na transmisji, która była prowadzona na facebook’owym fanpage’u https://www.facebook.com/srslomna).
Warto nadmienić, że władze gminy od początku wspierają działania tenisistów stołowych z Łomny. Tak było również tym razem.
SRS Łomna zagra teraz w kolejnym etapie, w którym wystąpią sami mistrzowie województw. To ogromna satysfakcja, że nasz lokalny klub okazał się najlepszym zespołem województwa mazowieckiego.

Życzymy całej drużynie powodzenia w dalszej fazie rozgrywek!

Katarzyna Chojnacka
Zastępca Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji
UG Czosnów

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *