Facebook

CZOSNÓW: Piasek Rembertów zdobywcą Pucharu Wójta

2019-02-14 1:48:33

2 lutego w hali SP w Kazuniu Polskim odbył się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Czosnów, w którym wzięło udział 10 drużyn

Żadna z drużyn, która zgłosiła się do XII Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Czosnów, nie przyjechała tylko po to, by pokibicować. 12-minutowe mecze były bardzo dynamiczne, co dodatkowo uatrakcyjniało widowisko. W grupie A zmierzyli się ze sobą: MBS Bank Łomianki, Goliat Leoncin, Sparta Modlin, Promenada Pomiechówek i reprezentacja NLF Team. Do półfinału awansował: MBS Bank Łomianki oraz NLF Team. W grupie B o awans do najlepszej czwórki walczyli: Czarni Czosnów, Kazuń,  MTW Team, Południe Czosnów oraz Piasek Rembertów. Szans rywalom nie dali oczywiście gospodarze oraz goście z Rembertowa.
W pierwszym półfinale zmierzyli się ze sobą MBS Bank z Południem Czosnów, gdzie byliśmy świadkami strzelonej tylko jednej bramki, ale za to która premiowała awansem gospodarzy. W drugim półfinale posypał się grad goli ze strony drużyny z Rembertowa, która rozgromiła reprezentację Nowodworskiej Ligi Futbolu 7:2.

W meczu o III miejsce, kibice szykowali się na rozstrzygające rzuty karne, na co wskazywał wynik 2:2. Jednak w ostatniej minucie gry to MBS strzelił decydującego gola na 3:2 i to oni zajęli najniższe miejsce na podium.

W finale zmierzyli się ze sobą gospodarze – Południe Czosnów oraz Piasek Rembertów. W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2. O zwycięstwie w Turnieju zadecydowały zatem rzuty karne. Kibice byli świadkami niesamowicie zaciętej i wyrównanej walki, która rozstrzygnęła się dopiero w 14. kolejce rzutów karnych na rzecz gości z Rembertowa! Królem strzelców został wybrany Karol Grudniewski, zawodnik MBS Bank Łomianki, natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Grzegorza Silickiego ze zwycięskiej drużyny Piasek Rembertów.