Facebook

CZOSNÓW: Piasek Rembertów zdobywcą Pucharu Wójta

2019-02-14 1:48:33

2 lutego w hali SP w Kazuniu Polskim odbył się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Czosnów, w którym wzięło udział 10 drużyn

Żadna z drużyn, która zgłosiła się do XII Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Czosnów, nie przyjechała tylko po to, by pokibicować. 12-minutowe mecze były bardzo dynamiczne, co dodatkowo uatrakcyjniało widowisko. W grupie A zmierzyli się ze sobą: MBS Bank Łomianki, Goliat Leoncin, Sparta Modlin, Promenada Pomiechówek i reprezentacja NLF Team. Do półfinału awansował: MBS Bank Łomianki oraz NLF Team. W grupie B o awans do najlepszej czwórki walczyli: Czarni Czosnów, Kazuń,  MTW Team, Południe Czosnów oraz Piasek Rembertów. Szans rywalom nie dali oczywiście gospodarze oraz goście z Rembertowa.
W pierwszym półfinale zmierzyli się ze sobą MBS Bank z Południem Czosnów, gdzie byliśmy świadkami strzelonej tylko jednej bramki, ale za to która premiowała awansem gospodarzy. W drugim półfinale posypał się grad goli ze strony drużyny z Rembertowa, która rozgromiła reprezentację Nowodworskiej Ligi Futbolu 7:2.

W meczu o III miejsce, kibice szykowali się na rozstrzygające rzuty karne, na co wskazywał wynik 2:2. Jednak w ostatniej minucie gry to MBS strzelił decydującego gola na 3:2 i to oni zajęli najniższe miejsce na podium.

W finale zmierzyli się ze sobą gospodarze – Południe Czosnów oraz Piasek Rembertów. W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2. O zwycięstwie w Turnieju zadecydowały zatem rzuty karne. Kibice byli świadkami niesamowicie zaciętej i wyrównanej walki, która rozstrzygnęła się dopiero w 14. kolejce rzutów karnych na rzecz gości z Rembertowa! Królem strzelców został wybrany Karol Grudniewski, zawodnik MBS Bank Łomianki, natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Grzegorza Silickiego ze zwycięskiej drużyny Piasek Rembertów.

Ewa Gruszka

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *