Facebook
CZOSNÓW. Asp. sztab. Dariusz Liwski komendantem, a st. asp. Łukaszowi Huczko zastępcą – uroczystość w Komisariacie Policji

2022-04-01 12:56:40

W czosnowskim komisariacie odbyła się uroczysta zbiórka, w trakcie której Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim młodszy inspektor Rafał Trzaskoma powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie asp. sztab. Dariusza Liwskiego oraz powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie st. asp. Łukaszowi Huczko. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele samorządu terytorialnego oraz policjanci i pracownicy cywilni czosnowskiego komisariatu.

1 kwietnia 2022 r. o godz. 11:00 w Komisariacie Policji w Czosnowie uroczystą zbiórkę rozpoczęto od złożenia meldunku Komendantowi Powiatowemu Policji w Nowym Dworze Mazowieckim młodszemu inspektorowi Rafałowi Trzaskoma przez Kierownika Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Czosnowie asp. sztab. Annę Rochowicz. W uroczystości wzięli udział: Wójt Gminy Czosnów Antoni Kręźlewicz, Wójt gminy Leoncin Adam Krawczak oraz policjanci i pracownicy cywilni komisariatu.

Odczytane zostały rozkazy, o powołaniu z dniem 1 kwietnia 2022 r. asp. sztab. Dariusza Liwskiego na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie oraz o powierzeniu obowiązków st. asp. Łukaszowi Huczko na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie.

Asp. sztab. Dariusz Liwski jest policjantem z 27- letnim stażem służby. To doświadczony funkcjonariusz, od 2003 r. związany z Komisariatem Policji w Czosnowie. Przez kilka lat zajmował również stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Leoncinie.

St. asp. Łukasz Huczko służbę w policji pełni od 2009 roku. Od początku pracował w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. W ostatnim czasie zajmował stanowisko asystenta w wydziale dochodzeniowo- śledczym nowodworskiej komendy.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim młodszy inspektor Rafał Trzaskoma złożył życzenia i życzył sukcesów komendantowi oraz jego zastępcy, którzy podziękowali za wyróżnienie i okazane im zaufanie.

Swoje gratulacje i oraz życzenia dla nowych szefów czosnowskiego komisariatu złożyli również Wójt Gminy Czosnów Antoni Kręźlewicz, Wójt gminy Leoncin Adam Krawczak, a także policjanci i pracownicy cywilni komisariatu.

asp. sztab. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *