Facebook
Czepki z głów

2016-05-12 1:50:09

Nowodworscy radni zaakceptowali propozycje zmian w regulaminie pływalni miejskiej mieszczącej się w budynku NOSiR. Od teraz, idąc na basen, nie trzeba już brać ze sobą czepka.

Decyzja została podjęta podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, 26 kwietnia. Większość radnych opowiedziała się za zmianami w regulaminie, pomimo iż niektórzy z nich podczas posiedzeń komisji merytorycznych zastanawiali się, czy nie pogorszy to poziomu higieny na pływalni.
Jak mówi dyrektor Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Krzysztof Kapusta – zmiany zostały  wprowadzone po to, aby poszerzyć grono osób odwiedzających pływalnię. Dla niektórych mieszkańców Nowego Dworu konieczność posiadania czepka była powodem, dla którego, mimo chęci, nie odwiedzali miejskiej pływalni.
Odnosząc się do głosów radnych, obawiających się, że brak czepków może pogorszyć stan higieny na basenie, dyrektor stwierdził: “Wszystko jest możliwe. Przy czym obserwowaliśmy to kiedyś i takiej zmiany nie zauważyliśmy. Jeżeli będzie taka konieczność, podejmiemy odpowiednie działania”.

TP

Podobne artykuły

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *