Cyrk Zalewski w Nowym Dworze! Zgarnij zaproszenie!

2017-03-10 3:06:28

Już w najbliższy poniedziałek – 13 marca – Nowy Dwór Mazowiecki odwiedzi jeden z największych Polskich cyrków – Cyrk Zalewski.

Cyrk Zalewski powstał w 1993 roku z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju.

Widowisko zapierające dech w piersiach, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza! W tym sezonie na arenie cyrku wystąpią dla Państwa artyści z całego świata W programie między innymi: KONIE, WIELBŁĄDY, LIS, PAPUGI, PSY oraz WOLTYŻERKA, POKAZY NAPOWIETRZNE, EKWILIBRYSTYKA, I MOTORY W KULI ŚMIERCI! 3 OSOBOWA GRUPA DIORIOS Z BRAZYLII !

Mamy dla Was 3 bezpłatne wejściówki na spektakl 2017 (jeden bilet = osoba dorosła + dziecko do lat dziesięciu). Co należy zrobić? Trzeba zadzwonić do naszej redakcji i poprosić o wejściówkę. 3 pierwsze osoby otrzymają zaproszenie na poniedziałkowy spektakl Cyrku Zalewski w Nowym Dworze Mazowieckim!

Kto pierwszy ten lepszy 🙂

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *