Cyrk bez głównej gwiazdy…

2017-03-18 8:06:11
13 marca w Nowym Dworze Mazowieckim stacjonował cyrk. Byli clowni, natomiast zabrakło mi Pani, która ma w ostatnim czasie bardzo dużo do powiedzenia w wydawanej między innymi przez siebie, gazetce. Gdyby wyszła i przeczytała to, co napisała w swoim pisemku, śmiechu byłoby co nie miara. Może dostałaby nawet angaż i ruszyła w trasę… Otóż przeanalizujemy…

Dawno temu Pani Bożena Paradzińska według jednego z mieszkańców gminy Zakroczym powiedziała, że burmistrz to dureń. Paradzińska zaprzeczyła, jakoby miała tak nazwać włodarza. I o tym właśnie był artykuł, który pisałem osobiście. Dołożyłem wszelkich starań, by tekst był rzetelny. Tak też się stało. Natomiast Pani Paradzińska zarzuca mi, że źle zrozumiałem to, co powiedziała. To w takim razie powiedziała czy nie? Dla mnie sprawa jest jasna “Nie prawda, że tak powiedziałam”. Po co brnąć w to dalej? Tytuł tekstu również był pisany pod znakiem zapytania. Bezsens. Idźmy dalej. Pani Bożena uważa, że “jest grillowana za pomocą Tygodnika Nowodworskiego” i twierdzi, że zostałem przez kogoś podpuszczony, by takowy tekst napisać. Otóż Pani Bożeno, myli się Pani. Nikt nas na Panią, mówiąc kolokwialnie, nie nasyłał. Rzeczywiście nikogo z naszej redakcji na sesji nie było, ale jakie to ma znaczenie? Istnieje coś takiego jak nagranie z sesji opublikowane przez portal wirtualnynowydwor.pl, na którym wyraźnie ma Pani dużo do powiedzenia. Jeden z mieszkańców zadzwonił do nas i nie krył swojego zażenowania Pani postawą. Postawą byłej, a może i przyszłej, kandydatki na burmistrza gminy Zakroczym. Pragnę zaznaczyć, że sprawdziliśmy wszystkie otrzymane od Czytelnika informacje. Proszę raz jeszcze przeczytać artykuł, a dopiero później oceniać jego rzetelność. Jest w nim komentarz Pani, wypowiedź Czytelnika oraz przewodniczącego Serwatki. Tekst nie jest jednostronny. Moje osobiste zdanie jest takie – próbuje Pani zaistnieć za wszelką cenę i użala się Pani nad sobą. Choć twierdzi Pani, że nie jest to kampania, wielu, wielu ludzi uważa, że jest inaczej. Nie ma co nabijać ludzi w butelkę. Wszystko rozstrzygnie się w przyszłym roku, roku wyborczym. Będziemy bardzo bacznie obserwować Pani poczynania polityczne. Gwarantuję!

Na koniec chciałbym poinformować Panią, że staram się obiektywnie opisywać zakroczymską rzeczywistość. Nikt nie ma wpływu na zamieszczane w Tygodniku teksty. Nie jesteśmy Tygodnikiem, który głaszcze burmistrza po głowie.

Adam Balcerzak – Redaktor Naczelny

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *