Facebook
CO SŁYCHAĆ U… Adrianny Patłaszyńskiej?

2016-07-31 9:27:13

W dzisiejszym wydaniu “Co słychać U…?” sprawdzamy, co słychać u pochodzącej z Nowego Dwor Mazowieckiego, słynnej tancerki, kilkukrotnej Mistrzyni, Polski, Europy i Świata – Adrianny Patłaszyńskiej.

Adrianna Patłaszyńska – w 2004 roku, we Wrocławiu, zdobyła tytuł Mistrzyni Polski wygrywając w kategorii solistek Disco Dance do lat 11, w tym samym roku zajęła II miejsce na Mistrzostwach Europy na Słowacji, rok później zdobyła pierwszy tytuł Mistrza Świata w kategorii solo Disco Dance. Również w 2005 roku Ada została polską ambasadorką londyńskiej firmy tanecznej SUPADANCE. W wieku 13 lat zdobyła dwa złote medale na Mistrzostwach Świata w Nowym Jorku w kategoriach: Jazz i Modern oraz zajęła III miejsce w kategorii solistek Modern. W 2008 roku w Oslo zdobyła dwa tytuły Mistrza Świata. W 2009 roku została okrzyknięta najlepszą polską tancerką lat 2006-2009 według Polskiej Federacji Tańca. W 2010 roku zdobyła podwójne Mistrzostwo Świata w kategoriach: Jazz i Modern. W 2013 roku wzięła udział w telewizyjnym show Polsatu – Got to Dance, gdzie doszła do półfinału.
Sprawdzamy co słychać u Adrianny Patłaszyńskiej:
– Aktualnie jestem studentką 3-go roku psychologii, ale większość czasu pochłania u mnie praca czyli przede wszystkim szkolenie kadry mistrzostw polski i świata. Trenuję duże formacje oraz solistów. Oprócz tego sama biorę udział w wielu tanecznych projektach, ostatnio miałam przyjemność tańczyć w teledysku IZA& Świtłovski- No Matter. Co więcej, teraz w okresie wakacyjnym prowadzę wiele warsztatów tanecznych dla szkół tańca w Polsce oraz Szwecji. Sama również wyjeżdżam na wiele szkoleń nieustannie pracując nad swoim warsztatem tanecznym. Będąc cały czas na bieżąco zachęcam do lajkowania mojej strony na facebooku: facebook.com/patlaszynska oraz www.adriannapatlaszynska.com
“Co słuchać U…?” to nowa, stała rubryka, w której co tydzień będziemy publikować wypowiedzi osób, które zna cały powiat. Już za tydzień kolejny bohater!

Adam Balcerzak

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *