Facebook

CO SŁYCHAĆ U… Adrianny Patłaszyńskiej?

2016-07-31 9:27:13

W dzisiejszym wydaniu „Co słychać U…?” sprawdzamy, co słychać u pochodzącej z Nowego Dwor Mazowieckiego, słynnej tancerki, kilkukrotnej Mistrzyni, Polski, Europy i Świata – Adrianny Patłaszyńskiej.

Adrianna Patłaszyńska – w 2004 roku, we Wrocławiu, zdobyła tytuł Mistrzyni Polski wygrywając w kategorii solistek Disco Dance do lat 11, w tym samym roku zajęła II miejsce na Mistrzostwach Europy na Słowacji, rok później zdobyła pierwszy tytuł Mistrza Świata w kategorii solo Disco Dance. Również w 2005 roku Ada została polską ambasadorką londyńskiej firmy tanecznej SUPADANCE. W wieku 13 lat zdobyła dwa złote medale na Mistrzostwach Świata w Nowym Jorku w kategoriach: Jazz i Modern oraz zajęła III miejsce w kategorii solistek Modern. W 2008 roku w Oslo zdobyła dwa tytuły Mistrza Świata. W 2009 roku została okrzyknięta najlepszą polską tancerką lat 2006-2009 według Polskiej Federacji Tańca. W 2010 roku zdobyła podwójne Mistrzostwo Świata w kategoriach: Jazz i Modern. W 2013 roku wzięła udział w telewizyjnym show Polsatu – Got to Dance, gdzie doszła do półfinału.
Sprawdzamy co słychać u Adrianny Patłaszyńskiej:
– Aktualnie jestem studentką 3-go roku psychologii, ale większość czasu pochłania u mnie praca czyli przede wszystkim szkolenie kadry mistrzostw polski i świata. Trenuję duże formacje oraz solistów. Oprócz tego sama biorę udział w wielu tanecznych projektach, ostatnio miałam przyjemność tańczyć w teledysku IZA& Świtłovski- No Matter. Co więcej, teraz w okresie wakacyjnym prowadzę wiele warsztatów tanecznych dla szkół tańca w Polsce oraz Szwecji. Sama również wyjeżdżam na wiele szkoleń nieustannie pracując nad swoim warsztatem tanecznym. Będąc cały czas na bieżąco zachęcam do lajkowania mojej strony na facebooku: facebook.com/patlaszynska oraz www.adriannapatlaszynska.com
„Co słuchać U…?” to nowa, stała rubryka, w której co tydzień będziemy publikować wypowiedzi osób, które zna cały powiat. Już za tydzień kolejny bohater!

Adam Balcerzak

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *