Bogata oferta GOK

2016-06-23 11:03:08

Zbliża się chyba najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas w roku – okres odpoczynku, spokoju, wytchnienia – wakacje. Gminny Ośrodek Kultury w Zakroczymiu przygotował z tej okazji dla najmłodszych mieszkańców nie lada atrakcje.

Już 26 czerwca będzie miała miejsce historyczna chwila, bowiem o godzinie 15:00, oficjalnie, przedstawieniem bajkowym, zostanie otwarta pierwsza w Zakroczymiu akcja “Lato w Mieście”.
Od 27 czerwca do 7 lipca będzie trwał cykl zajęć pt: “W zaczarowanym kuferku”. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję zmierzyć się ze swoim talentem plastycznym w czterech bardzo ciekawych, blokach tematycznych: “Wazy Greckie” (27.06), “Rzeźby z masy papierowej” (1.07), “Witraże na szkle” (4.07) oraz “Architektura Zakroczymia w Malarstwie i Fotografii” (7.07).
28 czerwca dzieci i młodzież wybiorą się na basen do Hotelu Warszawianka w Jachrance, natomiast 29 czerwca obejrzą film w kinie Cinema City w warszawskim CH Arkadia, a 30 czerwca w kinie w Nasielsku.
5 lipca najmłodsi mieszkańcy gminy zagrają w gry planszowe i obejrzą film w Gminnym Ośrodku Kultury, natomiast 6 lipca wyjadą do pasieki “Chata Wymysły”, by poznać ciężką pracę pszczelarzy i zobaczyć, jak powstaje pyszny miód.
Zwieńczeniem akacji będzie spacer z przewodnikiem po Twierdzy Modlin i ognisko. Atutem całej akcji jest to, że udział w zajęciach, jak i również w wycieczkach, jest bezpłatny.
Dodatkowo akcja “Lato w mieście” prowadzona będzie w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Zakroczymiu, Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Emolinku i Szkole Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Wojszczycach.Więcej informacji w placówkach oświatowych oraz na stronie internetowej www.zakroczym.pl

Adam Balcerzak

Podobne artykuły

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *