Biegał z nożem i groził znajomej

2022-09-13 9:44:39

Na 3 miesiące trafił do aresztu 43- latek z Nowego Dworu Mazowieckiego. W ostatnią środę, mężczyzna trzymając w ręku nóż, groził pozbawieniem życia swojej znajomej. Zatrzymali go nowodworscy dzielnicowi. Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Całe zajście miało miejsce w ostatnią środę, na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Do dyżurnego nowodworskiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie, że na jednym z osiedli przebywa agresywny 43- latek. Mundurowi szybko ustalili, że chwilę wcześniej mężczyzna trzymając w ręku nóż, biegał po podwórku i po klatce jednego z bloków, grożąc swojej 44- letniej znajomej pozbawieniem zdrowia i życia. Kobieta realnie obawiając się spełnienia tych gróźb, całą sprawę szybko zgłosiła na policję.

Dwoje dzielnicowych z nowodworskiej komendy dokonale znało 43- latka. Dzięki zaangażownaiu i znajomości rejonu służbowego szybko ustalili, gdzie mężczyzna aktualnie przebywa, a następnie zatrzymali go.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu dotyczącego gróźb karalnych przy użyciu noża.

Nowodworska prokuratura skierowała do sądu wniosek, o zastosowanie wobec 43- latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim przychylił się do wniosku prokuratora. Nowodworzanin na 3 miesiące trafił do aresztu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *