Facebook
Baszta Michałowska zacznie żyć!

2017-05-16 12:08:45

Mamy bardzo dobrą informację dla wszystkich lubiących dobrą zabawę! Od 20 maja w każdą sobotę, aż do połowy września, w Baszcie Michałowskiej przy moście narwianym, za Centrum Handlowym HIT w Nowym Dworze, odbywać się będą imprezy taneczne.

Jeśli chodzi o koncerty w mieście, od zawsze wiało nudą. Oprócz odbywających się każdego roku w czerwcu Dni Nowego Dworu i w lipcu Biesiady Rozśpiewanych Narodów, przez cały rok w Nowym Dworze nie odbywają się żadne plenerowe koncerty, nad czym ubolewają mieszkańcy.

Firma For Perfect Events wzięła sprawy w swoje ręce i zaprasza mieszkańców miasta i okolic na najgorętsze imprezy tej wiosny i lata do Baszty Michałowskiej. Pierwsza impreza zatytułowana “Disco Night” odbędzie się w najbliższą sobotę – 20 maja. Jest nam tym bardziej miło o tym informować, iż objęliśmy patronat medialny nad całym cyklem imprez.

– Pierwsza impreza odbędzie się 20 maja o godzinie 21:00 w budynku, o którym wiele osób mówiło, że jest to idealne miejsce na imprezy, a mianowicie w Baszcie Michałowskiej. Od 18:00 będziemy już na stanowiskach. Pierwsza impreza będzie w stylu Disco Polo i Dance – piszą na Facebooku organizatorzy.

Organizatorzy zapowiadają, że jeżeli pierwsza impreza okaże się sukcesem, będą organizowane kolejne z udziałem największych gwiazd. Jako pierwszy, 20 maja zagra DJ Lucas.

Wstęp na imprezę kosztuje 15 zł.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie 11 profesjonalnych ochroniarzy.

MAMY DLA WAS DWIE PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI!!!

Zdobędą je osoby, które na adres konkurs@nowodowrski.info wyślą odpowiedź na następuje pytanie: Z KTÓREGO WIEKU JEST BUDYNEK (BARBAKAN), W KTÓRYM ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WYŻEJ WSPOMNIANE IMPREZY?

Dwie pierwsze osoby zgarną wejściówki :).

Proszę podać swoje imię i nazwisko, a także numer telefonu.

Serdecznie zapraszamy!

Tego nie możecie przegapić!

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *